Anahtar Teslim Taahhüt Hizmetleri

Teknokon Industry KFT, Teknokon Grup çatısı altındaki diğer şirketlerle birlikte, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu projelerinde; mühendislik, tedarik, imalat, inşaat, montaj ve devreye alma disiplinlerinde anahtar teslimi “EPC” hizmet sunmaktadır.
 
Teknokon Grup yapısının vermiş olduğu esneklik sayesinde, Teknokon Industry KFT müşterilerinin kontrat stratejilerine mutlak uyumluluk sağlar. Bu bağlamda geliştirilen bir projenin “E” (engineering) Mühendislik kısmını, “P” (procurement) Tedarik kısmını, “C” (construction) Montaj kısmını, ayrı ayrı veya birlikte üstlenebilir. Bu sayede müşterilerinin kontrat stratejilerine göre en verimli anlaşma zeminin oluşmasını sağlar.
 
Teknokon Industry KFT, hem kendi bünyesindeki, hem de Teknokon Grup içerisindeki kaynakları kullanarak, iş yapımında karşılaşacağı sorunları en aza indirebilmekte; kalite, iş güvenliği ve iş programı önceliklerini başarıyla yerine getirebilmektedir. Kullandığı bu metotlar sayesinde Teknokon, üstlendiği projeleri, kaliteli, güvenli ve iş programında gecikmeye mahal vermeden tamamlar ve her bir projenin, işverenine artı değer katabilmesi, devreye alınma ve operasyon süreçlerinde yapılacak harcamaların azaltılabilmesi için titiz bir çalışma yürütür.
 
Teknokon tüm taahütlerinde, yerel ve uluslararası mevzuat ve standartlardan doğan tüm gereklilikleri eksiksiz yerine getirmektedir. Müşterilerinin gereksinimlerine göre Amerikan, Avrupa veya diğer uluslararası normlarda projelere kolaylıkla adapte olabilmekte ve yüksek tecrübeye sahiptir.
 
“Sıfır Kaza” felsefesini benimseyerek çalışan Teknokon Industry KFT için öncelik her zaman çalışan güvenliği olmuştur. Uluslararası normların ve beklentilerin dahi ilerisinde kendi bünyesinde oluşturduğu iş güvenliği kitabını takip eden Teknokon Industry KFT insana ve çevreye en yüksek önemi vermektedir.